OŚRODEK WYPOCZYNKOWY MARTA

Ośrodek MARTA jest usytuowany w samym centrum miasteczka, w zacisznej uliczce, około 250 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży.  Ośrodek graniczy z gminnym zespołem profesjonalnych boisk i kortów tenisowych. 

OW MARTA ma charakter kameralny i składa się z kilku jednopiętrowych, murowanych budynków mieszkalnych, jadalni, sali dyskotekowej i siłowni. Do dyspozycji gości oddajemy odkryty basen, boisko do siatkówki lub koszykówki ze sztuczną nawierzchnią, boisko do piłki plażowej, plac zabaw i plac ogniskowy, a także bezpłatne, niestrzeżone miejsca parkingowe.

POKOJE

Pokoje znajdują się w kilku niewielkich, jednopiętrowych, murowanych budynkach. Dysponujemy 2-, 3-, 4-osobowymi pokojami z łazienką i dwupokojowymi studiami (pokoje przejściowe) z łazienką dla czterech lub pięciu osób.

SPORT I REKREACJA

Zapraszamy do korzystania z basenu odkrytego, siłowni i boisk.

 

REHABILITACJA

Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych nr OD/32/0011/17, ważny do 27/04/2020, a także wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych OR/32/0002/20, ważny do 28/02/2023