OŚRODEK WYPOCZYNKOWY MARTA

  OPINIE Z PORTALI INTERNETOWYCH

Idealne miejsce dla grup zorganizowanych, w sąsiedztwie pełny kompleks sportowy / boiska, korty, bieżnia, skate park.

- couch -Byliśmy w sierpniu z rodziną na urlopie. Urocze miejsce. Basen z ratownikiem na którym dzieci spędzały całe dnie. Posiłki w formie szwedzkiego stołu - duży wybór. Obiady pyszne. Polecamy i wybieramy się za rok.

- Jola -Fajne miejsce na wyjazd z rodziną. Praktycznie w centrum miejscowości, a jednak z dala od zgiełku głównej ulicy. Do plaży coś ok. 400 m. Miła i profesjonalna obsługa na recepcji. Na stołówce młodzież na praktykach, więc się starają :) Jedzenie ok, żadne tam rarytasy, ale głodni nie chodziliśmy. Jest z czego wybierać na śniadaniach i kolacjach. W sumie kto wie może za rok również odwiedzimy Niechorze.

- Krysia -Smaczne domowe posiłki, na śniadanie i kolację duży wybór na bufecie. Pokoje z telewizorem i z łazienką. Standard prosty, ale wygodnie i czysto. Cały teren zadbany, na ośrodku basen na zewnątrz, plac na ognisko, boisko do koszykówki i siatkówki. Obsługa sympatyczna i pomocna. Do centrum Niechorza i do plaży niedaleko. Ceny niewygórowane, można wykupić tylko noclegi albo z wyżywieniem.

- Tomek -Super ośrodek, blisko do plaży, do centrum blisko, ale nie przy głównej zatłoczonej ulicy, tylko trochę z boku. Sama miejscowość bardzo ładna i wiele się zmieniło przez ostatnie kilkanaście lat – wszystko wyładniało W ośrodku pokoje duże, smaczna domowa kuchnia, kelnerzy młodzi i mili.

- Gosia -Byliśmy z grupą kolonijną w lipcu 2015. Ośrodek fajny. Pokoje standardowe, czyste. Sprzątane na bieżąco. Wyżywienie smaczne i wystarczające. śniadania i kolacje w formie bufetu, dla każdego coś się znajdzie. Obiady pyszne, domowe. Na ośrodku basen z ratownikiem, kawiarnia, plac na ognisko. Pogoda dopisała. Jednym słowem - polecam na obozy.

- Marcin -Byłam tydzień w lipcu razem z dzieckiem. Fajnie, kameralnie, mimo tego, że na ośrodku była kolonia nie było jakoś szczególnie głośno. Syn przynajmniej miał z kim się bawić na basenie, który był pilnowany przez ratownika. Pokoje normalne, czyste z łazienką i natryskiem. Młodzi kelnerzy zawsze uśmiechnięci, śniadania i kolacje na bufecie szwedzkim. Nam smakowało.

- Krystyna